پروفیل upvc را می توان در رنگهای مختلف و همچنین با طرح چوب (لمینت) طبق پسند و سلیقه مشتری آماده کرده،درب و پنجره با طرح دلخواه مشتری تولید نمود تنوع طرح و رنگ پروفیل ها طیف گسترده ای دارد که چندنمونه از آن را در ادامه خواهید دید:

تنوع لمینت در پروفیل یو پی وی سی با توجه به سلیقه مشتری

تنوع رنگ در پروفیل یوپی وی سی

آیا ممکن است پروفیل های پنجره های یو پی وی سی  تغییر رنگ بدهند؟

بله،بدلیل اینکه برخی از پروفیلها با شرایط آب و هوایی ایران تطابق ندارند و مناسب آب و هوای گرم و خشک ایران نیستند ممکن است در دراز مدت و به خصوص پس از شستشو با مواد حاوی اسید یا قلیای قوی مثل انواع شوینده ها و پاک کننده ها لایه سطحی آنها آسیب ببیند و در معرض تابش شدید آفتاب زرد رنگ شود.پس بهتر است ،مدرکی ارائه گردد که پروفیل مورد استفاده مطابق با شرایط جوی ایران تولید می شود.

درصد و نوع اکسید تیتان بکار رفته در پروفیل های یو پی وی سی عاملی بسیار تعیین کننده در تغییر و یا عدم تغییر رنگ پروفیل های یو پی وی سی میباشد. سعی شود از پروفیل های یو پی وی سی کلاس A ساخت داخل استفاده گردد.

لمینت پروفیل upvc را می توان  در رنگهای مختلف و همچنین با طرح چوب (لمینت) طبق پسند و سلیقه مشتری  آماده کرده،درب و پنجره با طرح دلخواه مشتری تولید نمود تنوع طرح و رنگ  پروفیل ها طیف گسترده ای دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست